Chcete se ponořit do fascinujícího světa pod hladinou?

Kurz potápění Open water diver

je základním kamenem pro všechny, kteří se chtějí stát certifikovanými potápěči. Během tohoto kurzu se naučíte základy potápění, bezpečnostní postupy a získáte potřebné dovednosti k tomu, abyste se mohli potápět po celém světě. Po absolvování kurzu budete certifikováni jako Open Water Diver a budete oprávněni se potápět do hloubky 18 metrů.

Co můžete od kurzu očekávat?

  • Teorie: prostřednictvím interaktivních lekcí se naučíte základní principy potápění, včetně fyziky, fyziologie a rizik spojených s potápěním.
  • Bazénové lekce: budete mít možnost si vyzkoušet potápění v bazénu pod dohledem zkušených instruktorů, kteří vám pomohou získat potřebné dovednosti.
  • Otevřená voda: Po dokončení bazénových lekcí se vydáte na skutečné potápění do otevřených vod, kde budete uplatňovat své nově získané dovednosti a dále je rozvíjet.

Pro koho je kurz určen?

Kurz Open Water Diver je vhodný pro úplné začátečníky, kteří touží objevovat podvodní svět. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s potápěním ani fyzickou přípravu. Stačí mít chuť se učit a otevřít se novým dobrodružství.

Minimální spodní věková hranice je 12 let pro junior potápěčskou kvalifikaci, 15 let s povolením rodiče nebo opatrovníka a 18 let bez souhlasu opatrovníka.

GX010555 1714922556119 qnsyywjkuqr3z6wl04eo1ae0ors8m1s5uu1r1bh9lc
kkhkjh qlhr4f8v7bkqcpqu25pwtzc9712p8sumginooigmvk
kurzy potápění

Jak se připojit?

Pro více informací o kurzu a termínech zápisu nás kontaktujte prostřednictvím našeho webu, emailem nebo telefonicky. Naši instruktoři se vám rádi budou věnovat a pomohou vám začít vaši cestu za potápěním!
1557122862391 988544911
Kurz Open Water Diver
11 900Kč

Cena za osobu v případě naplnění kapacity 4 - 6 budoucích potápek. Cena obsahuje: kompletní teoretickou přípravu, bazénovou přípravu, zapůjčení kompletního vybavení, mezinárodně uznávanou certifikaci. Cena neobsahuje: vstupy na lokalitu, dopravné na lokalitu, případné ubytování.

9
Kurz Open Water Diver V.I.P. - pro jednotlivce
15 900Kč

Cena obsahuje: kompletní teoretickou přípravu, bazénovou přípravu, zapůjčení kompletního vybavení, mezinárodně uznávanou certifikaci. Cena neobsahuje: vstupy na lokalitu, dopravné na lokalitu, případné ubytování.

GX010482 1714925955825
Kurz Open Water Diver - v zahraničí
??? Kč

V případě zájmu zařídíme kurz OWD v zahraničí - Chorvatsko, Slovinsko, Egypt a další lokality. Pro skupiny minimálně 6 osob. Můžete se učit novým dovednostem v ideálních podmínkách.

První krok k potápění po celém světě

Instruktoři s mnohaletými zkušenostmi

Parta lidí, kteří stále objevují nové lokality