On-dry

Kurzy potápění

Kurzy potápění od úplných začátečníků až po pokročilé technické potápěče.

Můžete získat mezinárodně uznávanou certifikaci IANTD.

Pokud máš zájem o kurz nebo se chceš přidat na některou z našich akcí, stačí se ozvat a určitě se domluvíme.

Ponor na zkoušku, vezmeme vás do bazénu nebo na některou z lokalit a můžete si vyzkoušet, jaké to je strčit hlavu pod vodu. Chcete-li ponor věnovat jako dárek, stačí nás kontaktovat a vystavíme dárkový voucher.

Cena za ponor v bazénu – 1000 kč (cena zahrnuje vstup do bazénu, základní teoretickou část a samotný ponor ve věži libereckého bazénu, doprovod + 50 kč za vstup do bazénu). Ochutnávky v bazénu jsou možné pouze v zimním období od října do dubna.

Cena za ponor na volné vodě – 1500 kč (cena zahrnuje základní teoretickou část, samotný ponor na volné vodě a poplatek za vstup na lokalitu, cena nezahrnuje dopravu na lokalitu)

Sidemount nabízí mnoho výhod, které u potápění s přístrojem na zádech nezažijete. Nevíš-li, zda je potápění s láhvemi po stranách pro tebe to pravé, neváhej se ozvat, zapůjčíme ti naši výstroj a můžeš si vyzkoušet, co sidemount obnáší.

Cena za TRY IT hodinu v bazénu je 1000 Kč

Cena za TRY IT hodinu na volné vodě – 1500 Kč

Základní kurz vás seznámí s dovednostmi a znalostmi, které jsou nezbytné k tomu, aby se člověk stal samostatným potápěčem začátečníkem v podvodním světě. Absolvováním kurzu jste certifikování pro bezdekompresní ponory se vzduchem do hloubky 18 m, v doprovodu minimálně stejně zkušeného potápěče.

Cena kurzu OWD je 9900 Kč.

Jedná se o pokračovací potápěčský kurz, který umožňuje potápěčům rozšířit zdatnost ve vodě a získat více praktických zkušeností a dovedností, jako je orientace, práce s bójkou, noční potápění a možnost potápět se do hloubky až 30 m. 

Cena kurzu je 7900 kč.

Kurz je úvodem do technického potápění, cvičí potápěče v dovednostech, chování, teorii a plánování hloubkových ponorů do max hloubky 39 m. Doporučujeme kurz spojit s kurzem AEANx diver.

Cena kurzu je 7900 kč.

Tento kurz umožnuje sportovním potápěčům používat bezpečnější dýchací plyn, obohacený vzduch o kyslík. Jedná se o teoretický kurz bez nutnosti ponorů.

Cena kurzu je 4900 kč.

V kurzu je kladen důraz na používání optimálních dýchacích směsí jak pro ponor, tak pro následující dekompresi. Velký význam je zde kladen i na techniku používanou při ponorech.

Cena kurzu je 7900 kč.

Specializace

Nechcete se tahat s těžkými twin sety, chcete elegantně potápět do jeskyní a vraků a prolézat malé prostory, nebo si chcete sidemount jen vyzkoušet, tak to je kurz pro vás. Potápění sidemount je kompletně odlišné a v mnoha ohledech jednodušší, především pro ženy.

Umožníme vám získat certifikaci Open Water Sidemount diver a TEK Open Water Sidemount diver.

Cena kurzu po domluvě.

Kurz vhodný pro pochopení a nácvik specifik potápění se suchým oblekem. V našich zeměpisných šířkách je nutné z důvodu chladné vody využívat tepelného komfortu. Potápění v suchém obleku posune vaše potápění na jinou úroveň.

Cena kurzu je 4000 kč.

Specifika potápění pod zamrzlou ledovou hladinou jsou předmětem tohoto zajímavého kurzu. Bezpečnost a základy práce s linkou vám budou osvětleny teoreticky i prakticky.

Cena kurzu je 5500 kč.

Tento kurz je určený k výuce záchrany sama sebe a druhého potápěče, je nadstavbou kurzů Diver First Aid, Cardio Pulmonary Resuscitation a Oxygen Administrátor.

Cena kurzu po domluvě.

Tento kurz je navržen tak, aby přinesl odpovědný výcvik osobám, které si přejí dohlížet na kurzisty. Divemaster může dohlížet, doprovázet a asistovat ve všech kurzech, ale nesmí vést výcvikové cvičení sám, pokud není pod přímým dohledem kvalifikovaného Instruktora.

Cena kurzu po domluvě.

Instruktorské kurzy pro Diver First Aid, CPR, Oxygen Administrátor případně i AED.

Připravíme vás na certifikaci Instruktor DFA, OA, CPR a AED. Naučíme vás jak zajímavě učit první pomoc a s tím spojené disciplíny.

Cena kurzu po domluvě.

Umíme toho víc, stačí napsat a domluvíme se, co by vám vyhovovalo. Připravujeme týmové akce pro kolektivy i kurzy v zahraničí, pěkně v teplíčku. Kartičku vám neprodáme, musíte si ji zasloužit :-D.